РезултатиОДК Шумен

РЕГИОНАЛЕН КОНКУРС - "КОСМОСЪТ - НАСТОЯЩЕ И БЪДЕЩЕ НА ЧОВЕЧЕСТВОТО"

 

ЛИТЕРАТУРНИ ТВОРБИ:

  • Михаела Иванова - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Михаела Младенова - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Александър Косев - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Стоичко Стоянов - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Лили Накова - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Даяна Георгиева - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Катерина Живкова- УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Габриела Тодорова - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Андриана Иванова - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Цанко Пантев - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Лиляна Младенова - СОУ "Сава Доброплодни"
  • Рукийе Егели - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Пламена Росенова - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Даниел Алексанян - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Кристиана Христова - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Галина Христова - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Виктория Огнянова - УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен
  • Петър Андреев- УЛК"Сладкодумци", ОДК - Шумен

РИСУНКА

  • Адела Янакиева - ДЦДВХУ "Слънчеви лъчи"
  • Славина Ковчазова - ПМГ "Нанчо Попович"
  • Аслъхан Мустафа Ибрям - СОУ "Сава Доброплодни"
  • Александър Владимиров Николов - школа по изобразително изкуство към читалище "Боян Пенев"
  • Таня Димитрова Стилиянова - СОУ "П. Волов"
  • Габриела Борисова Стойчева - СОУ "Васил Левски"
  • Михаела Малчева - школа по ПИИ при ОДК Шумен
  • Лъчезар Савов - школа по ПИИ при ОДК Шумен

КОМПЮТЪРНА РИСУНКА

  • Дамян Михайлов - Клуб "Инф. техн.", ОДК-Шумен
  • Искрен Лазаров - Клуб "Инф. техн.", ОДК-Шумен
  • Раиф Раифов - Клуб "Инф. техн.", ОДК-Шумен
  • Диляна Димитрова - Клуб "Граф. дизайн", ОДК-Шумен
  • Антоан Йорданов - Клуб "Граф. дизайн", ОДК-Шумен
  • Антон Мирославов - Клуб "Граф. дизайн", ОДК-Шумен
  • Славомир Димчев - Клуб "Граф. дизайн", ОДК-Шумен
  • Данаил Минчев - Клуб "Граф. дизайн", ОДК-Шумен
  • Сесил Реджеб - Клуб "Граф. дизайн", ОДК-Шумен
  • Моника Николаева - СОУ "Сава Доброплодни"